Gerber Center-Drive – všestraný dělník

V posledních letech zažívají takzvané nářaďové kleště nebo-li multitooly velký rozmach. A to jak u příslušníků ozbrojených složek, tak i u řemeslníků, či u každého, kdo chce být prostě jen vybaven.  Jednou z firem, které dlouhodobě vyrábí a neustále inovují své produkty v tomto odvětví, je firma Gerber, sídlící v USA. 

Starší modely nářaďových kleští z produkce firmy Gerber jsou léta využívány u vojáků US Army a našly si cestu i do osobního vybavení příslušníků AČR. Ani v našem týmovém vybavení nechybí léty odzkoušený model Gerber Multi-Plier 600. I proto jsme rádi. že se k nám od kolegů z army shopu Armed dostala na testování letošní novinka v podobě modelu CENTER DRIVE.

Tato skutečnost nás těší o to více, jelikož Armed zabezpečuje i velkoobchod Gerber a zajímá se o zpětnou vazbu k produktům, přímo od nás uživatelů.

A jak si tohle nářadí vedlo v našem dlouhodobém testu? V testu, ve kterém jsem ho používali téměř denně k nejrúznějším činnostem, např. i při rekonstrukci naší Coolny.  Tak to se dovíte ve videu níže.

Diskuze

Nákupní košík
Přejít nahoru